Haber Detayı
21 Mayıs 2021 - Cuma 22:39 Bu haber 413 kez okundu
 
TIRAŞ PARASINI VERMİYOR
IĞDIR-Iğdır Merkeze bağlı Karaağaç Mahallesi’nde oturan 80 yaşındaki emekli memur Ali Özcan'ın saç tıraşını, 32 yıldan beri eşi Fatma Özcan yapıyor.
YAŞAM Haberi
TIRAŞ PARASINI VERMİYOR

Ali Özcan, evde eşi tarafından tıraş edilmenin daha sağlıklı olduğunu söyledi. Ali Özcan "Neredeyse 32 yıldır eşim beni tıraş ediyor. Böyle daha mutluyum, huzurluyum. Sağ olsun benimle çok ilgileniyor. Eşimin sayesinde berberin yolunu unuttum." diyen Özcan, bu durumun aile huzurunu artırdığını ifade etti. Ali Özcan, 32 yıldır beni tıraş ediyor kendisine teşekkür ediyorum. Çocuklarımın anasıdır. Aile bağları içinde tıraş ediyor hayatımdan memnunum böyle hanım dostlar başına Allah böyle hanımı muhabbeti, sevgiyi herkese nasip etsin eşime teşekkür ediyorum”dedi.

TIRAŞ PARASINI VERMİYOR

Fatma Özcan ise eşinin rica etmesi üzerine 32 yıldır kocasının saçlarını kestiğini anlattı. Bu durumdan rahatsızlık duymadığını ifade eden 70 yaşındaki Fatma Özcan, "Eşim yaşlı, hasta . Berberde sıra beklemek, çarşıya gitmek onu yoruyor. Eskiden beri ben tıraş ediyorum. Parası cebinde kalıyor, yorulmuyor, aramızda sevgi de oluyor." diye konuştu.

Fatma Özcan,”Eşimdir 32 yıldır tıraş ediyorum biraz rahtsız yaşlıdır. bir kere hata ettim saçını aldım şimdide berbere gitmiyor. Tıraş parasını da vermiyor. Çok cimri, memnuniyetle tıraş ediyorum. şeklinde konuşurken eşi Ali Özcan’da tıraş parasının hepsini peşin vereceğini paraya ihtiyacı olmadığı için beklettiğini söyledi.

Tıraş etmeyi nasıl öğrendin sorusuna 8 çocuk annesi Fatma Özcan şu cevabı veriyor.”Tıraş etmek zeka işi ben becerikliyim öğrendim boya yapıyorum evin kapı penceresini boyadım ayda bir tıraş ediyorum.”dedi.

Serdar ÜNSAL/IĞDIR

Kaynak: Editör:
Etiketler: TIRAŞ, PARASINI, VERMİYOR,
Yorumlar
Haber Yazılımı