Haber Detayı
17 Ekim 2021 - Pazar 20:47 Bu haber 470 kez okundu
 
HANDE YENER ÜSTÜNDE SERVET TAŞIDI
HAFTA içi Antalya Lara'da Oğuz Temel'e ait Oğuz Pırlantanın açılısına Sahnelerin başarılı Şarkıcı Hande Yener, son günlerin gözde Modeli Miss Avrupa 3. Güzeli Duygu Çakmak ve sivri dilli şarkıcısı Tuba Ekinci katıldı.
MAGAZİN Haberi
 HANDE YENER ÜSTÜNDE SERVET TAŞIDI

Açılış Kurdela kesimini Antalya Büyük Şehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek ,Ceren Oğuz Temel Duygu Çakmak ve misafirlerle birlikte yaptılar.Sıkanlallarıyla ünlü şarkıcı Tuğba Ekinci Pırlanta almayı severim dekolteme yakışıyor makyajlıda makyajsızda güzelim dedi.Şarkıcı Hande Yener Memleketi Antalya'da Oğuz Temel'e ait Oğuz Pırlantan'ın açılışına üzerinde 1 milyon değerinde servetle tanıtıma katıldı.

HANDE YENER SERVET TAŞIDI

Başarılı şarkıcı pırlanta starlarla parlar benim en büyük servetim sesim ve oğlum dedi.Hande Yener bir kez evlilik yaptığını tüm tek taşlarını kendim aldım dedi.

TÜM TEK TAŞLARIMI KENDİM ALDIM

Sahnelerin sesksi şarkıcısı Hande Yener Tek taş yerine 3 ayrı pırlanta yüzük taktı ..

 DEĞERİ 1 MİLYON CİVARI

Hande Yener açılışa yanında yeni makyaj sanatçısı Tolgahan karataş ile katıldı.Yener İsyanbul'a yeni makyaj sanatçısı geliyor dedi.Oğuz pırlantanın açılışı pandemi kurallarına uygun olarak yapıldı.Misafirlerin yoğun katılımıyla açılış gerçekleşti.

 

 

 

 

 

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: , HANDE, YENER, ÜSTÜNDE, SERVET, TAŞIDI,
Yorumlar
Haber Yazılımı