Haber Detayı
29 Temmuz 2021 - Perşembe 23:21 Bu haber 90 kez okundu
 
FESTİVALLE COŞTULAR
KAHRAMANMARAŞ(BHA)-Kahramanmaraş'ın Elbistan ilçesinde düzenlenen Elbistan Festivali, Cem Adrian konseri ile başladı. Festivalde insan seli yaşanırken, on binlerce kişi Adrian'ın şarkıları ve türküleri ile keyifli dakikalar geçirdi.İkinci gün ise Memet Erdem romantik şarkıları ile herkesin beğenisini topladı.
YURT HABERLERİ Haberi
FESTİVALLE COŞTULAR

 Elbistan Belediye Başkanı Mehmet Gürbüz ev sahipliğndr b Elbistanlılar olmak üzere gurbetçiler ve Türkiye'nin birçok yöresinde yaşayan Elbistanlılar ile çevre il ve ilçelerden gelen on binlerce kişiyi buluşturan Elbistan Festivali, kortej yürüyüşü ile başlarken ilk gün ünlü şarkıcı cem Adrian sahne aldı.

 Kendisinin Kerem Bürsin’e benzetildiği sorusuna esprili bir dille cevap veren Adrian, “İnsan insana benzer ama o benden daha yakışıklı. Kendisine de söyledim zaten” dedi. İkinci gün sahne alan romantik prens Mehmet Erdem ise konser boyunca romantik şarkılardan oluşan şakılarını seslendirdi. Aslen Malatyalı olduğunu ve ailesinin bir süre Elbistan’da yaşadığını söyleyen Erdem, adeta ikinci memleketinde konser verdiğini söyledi.

  ALİ OSMAN ARLİ/KAHRAMANMARAŞ

Kaynak: Editör:
Etiketler: FESTİVALLE, COŞTULAR,
Yorumlar
Haber Yazılımı