SAMİMİ AÇIKLAMALAR
SAMİMİ AÇIKLAMALAR
 MALDİVLER’YE UÇTU
MALDİVLER’YE UÇTU
KIL PAYI
KIL PAYI
KENDİME AŞIĞIM
KENDİME AŞIĞIM
MOSKOVA
MOSKOVA'DA
Haber Detayı
11 Mart 2021 - Perşembe 22:33 Bu haber 426 kez okundu
 
BAŞKANLIĞA ADAY
1993 Yılından beri deri konfeksiyon sektörünün öncü isimlerinden ve İTO ,TİM, TOBB gibi önemli STK’larda görev almış Musa Evin deri konfeksiyon sektörünü eski ihtişamlı günlerine geri döndürebilmek amacıyla TDKD Başkanlığına adaylığını koyduğunu açıkladı.
GÜNDEM Haberi
BAŞKANLIĞA ADAY

 

Musa Evin başkanlığa seçilirse deri sektörü için çok önemli olan çalışmalarıyla ilgili  aşağıdaki açıklamalarda bulundu.Sektörün önemli aktörlerinden oluşan yepyeni bir yönetim kurulu ile, öncelikle TİM, İTO. İSO, İDMİB ve Türkiye Tanıtım Vakfı gibi üst kuruluşları ve diğer Sivil Toplum Örgütleriyle ilişkileri tekrar güçlendirilip sektör projeleri için destek alacak olan Musa Evin, iç piyasadan yeterince faydalanamayan sektörün hem iç piyasada imajını yükselterek hem de Dünya’ya tekrar tanıtarak derinin tekrar moda olmasını sağlayacağız.Türk Deri Merkezi olan Zeytinburnu’nda “Sokak Defileleri” ve “Çadır Günleri” yaparak en iyi ve en ucuz deriyi halkımızla buluşturacağız.Son yıllarda önemi artan e-Ticaret’in özellikle pandemi sürecinde önemi kat kat artmıştır. Biz de dernek olarak, üyelerimizin toptan ve perakende olmak üzere sıcak satış yapabileceği online satış sitesi kuracağız. Böylelikle Üyelerimizin,  kolay ve hızlı satış yaparak faydalanmasını sağlayacağız.

Yurtdışında yeni fuarlar bularak pazar çeşitliliğini arttıracak girişimlerde bulunacağız. Bu süreçte her türlü Devlet Desteklerinden faydalanmaları için Üyelerimize rehber olacağız.

Kaynak: Editör:
Etiketler: BAŞKANLIĞA, ADAY,
Yorumlar
Haber Yazılımı